ROB-TEX Maszyny Szwalnicze

Firma ROB-TEX Maszyny Szwalnicze powstała w 1990 roku. Sprzedajemy przemysłowe maszyny szwalnicze oraz omowe maszyny do szycia.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim używane maszyny znanych firm jak: JUKI ®, PFAFF ®, DURKOPP ADLER ®, KANSAI SPECIAL ® FROBANA ®, MEC-VAL ®, SVIT ®.

Wyposażamy zakłady krawieckie w urządzenia prasowalnicze. Oferujemy również inne potrzebne wyposażenie szwalni; noże krojcze, klejarki. Posiadamy profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbędne części zamienne do wszystkich maszyn i urządzeń, które mamy w swojej ofercie.

Sprzedawane przez nas urządzenia są w pełni sprawne, wolne od wad. Szczególnie zapraszamy klientów z województwa mazowieckiego. Siedzibą firmy jest Parysów. Odkupimy lub przyjmiemy w rozliczeniu zbędne maszyny szwalnicze.

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne maszyny do zakładów trudniących się naprawą obuwia. Oferujemy łaciarki, kombajny, rozciągarki, kopyta, wytapiarki gwoździ i inne urządzenia, które powinny znaleźć się w zakładzie szewskim. 

Posiadamy urządzenia takich firm jak Hardo ®, Mebus ®, Hess ®, RAFFLENBEUL®, FROBANA ®, TEXTIMA ®, POWER ® i inne maszyny produkcji niemieckiej. 

Do każdego oferowanego urządzenia posiadamy serwis na miejscu, jak i asortyment części zamiennych. 

Kopiowanie elementów strony zabronione © ROB-TEX | 2014